Al meerdere keren storing gehad door o.a een defecte lambdasonde. Beide vervangen maar de storing blijft terugkomen terwijl de auto tijdens het rijden verder geen problemen heeft. Iemand ideeën hoe dit op te lossen?
Welke storing (exacte tekst en/of nummer) komt er terug?
En wat zegt diegene die uitleest hoe het verder moet? Iets vervangen of afstellen of???
Dan ben ik bang dat er voor niets 1 en mogelijk zelfs 2 lambdasondes vervangen zijn. Lijkt me dat deze garage er niet echt veel verstand van heeft.
De oplossing voor de foutcode op de katalysator is meestal een nieuwe katalysator.
Wel pas nadat de oorzaak voor het defect gaan is weggenomen.
Is er een voorgeschiedenis van defecte bougies/bobines of een defecte injector of valse lucht of overslaan (misfires)?
Laat hem eerst maar eens door de dealer uitlezen. Vaak geven universele uitlees computer een heel verkeerde foutcode en zoek je de verkeerde kant op zonder oplossing.
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Renault Clio of stel zelf een nieuwe vraag.
Is de auto universeel uitgelezen of bij de dealer?
Safrane10698
speed11.975 km