Renault Grand Scenic: locatie GPS zender

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 2007, Brandstof: Diesel, Motorcode: 1.9 dci

Sinds het koude weer werkt mijn ingebouwde GSP carminat bijzonder traag. De GPS weet niet waar de auto zich bevindt. pas na een hele poos rijden en een warm interieur, doet de GPS het wel.

Ik vermoed dat het systeem last heeft van de koude. In denk ook dat de antenne van de GPS niet goed werkt. Weet iemand waar de antenne zich precies bevindt?

Geplaatst door

gverbiest

1.155 km

al 23 jaar lid

Reacties

op je dak

biged1971

1.685 km

Als ik het dus goed begrijp doet de dakantenne zowel dienst voor de radio als de GPS?

gverbiestTopicstarter

1.155 km

Koud is het hier helemaal niet. In Moskou is het koud met -20 overdag.
Auto's worden ontworpen met in het achterhoofd het gebruik in zeer koude streken tot zo'n -40 graden Celsius.

Derhalve is de antenne waarschijnlijk slecht en moet vervangen worden.

oldford

117.985 km

maak je hemelbekleding aan de achterkant eens los en probeer met dop 24 of de demoer los krijgt dan de antenne een stukje verwijderen je zal dan 6 schroefjes zien aan de onderkant deze verwijderen en je kunt hem open halen kijk eens of hij groen ziet!!

biged1971

1.685 km

De bevestigingsmoer goed aangedraaid heeft het probleem verholpen.

gverbiestTopicstarter

1.155 km

Je zult die verbinding toch een keer goed moeten schoonmaken anders komt het terug....

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Renault Scénic of stel zelf een nieuwe vraag.