Renault Laguna: LPG of niet

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 2005

Is een LPG instalatie een goeie optie voor een Laguna 2 met een 2 liter motor. Anders gesteld, is dit een betrouwbare combinatie en geldt de normale fabrieks garantie nog steeds?

Geplaatst door

FredK

1.275 km

al 21 jaar lid

Reacties

Ik zou een laguna sowieso laten staan.
Het is geen betrouwbare auto.
Laat staan dat je er ook nog eens gas in laat zetten.
Dat is vragen om moeilijkheden.
Kijk maar eens een beetje rond op deze site.
Het is niet de meest betrouwbare auto.

Ok duidelijk, thanks.
De verschillende problemen met Laguna zijn mij bekend. Maar vooral de typen voor 2003 heb ik het idee . Heb er nu zelf een op diesel. Heb wel wat gehad, maar geen "rare" problemen met electronica turbo's, intercoolers en noem maar op. Maar andere auto's hebben ook zo hun nadelen......Te duur bij aanschaf niet lekker ziten, niet lekker rijden etc etc. Maar het gaat mij met name om het LPG verhaal icm een 2 liter motor

FredKTopicstarter

1.275 km

2.0 motor i.c.m. LPG gaat als een speer!
Ik rijdt tot volle tevredenheid al enige tijd met een Scénic 2004 2.0 op LPG. Ik heb het idee dat ie lekkerder rijdt dan op benzine ;-)

erik2855

780 km

Bij de laguna zijn de diesels van de eerste jaren met de meeste problemen. Hier op problemcar geen hele speciale problemen met benzine laguna's phase II.

pieterp9094

11.560 km

@ Erik
Heb je een G3 installatie?
En hoe zit het met de garantie? Geldt de normale fabrieksgarantie nog steeds na inbouw LPG

FredKTopicstarter

1.275 km

Jazeker FredK, het is een G3 installatie met behoud van fabrieksgarantie!

erik2855

780 km

alleen behoud van garantie met een eurogas installatie.
renault levert nu ook een gratie's installatie bij aanschaf van een nieuwe renault.(bepaalde type's geloof ik)

dirk2270

295 km

Het is ook een Eurogas installatie...

erik2855

780 km

Idd de modellen van voor 2003 kennen problemen, na 2003 al veel beter.

Ik zou wel voor het Omegas systeem gaan van Eurogas en niet de EAS shit. Anderzijds is GasFX een hele goede optie voor relatief weinig geld. En voor wat betreft het verliezen van de fabrieksgarantie is die alleen van toepassing als het gassysteem de oorzaak is van het ongemak.

hakeemolajuwon

4.115 km

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Renault Laguna of stel zelf een nieuwe vraag.