👉 Waarom lid worden?
Klik hieronder en word vandaag nog GRATIS lid!
Hallo collega monteurs
Ik heb staan een Renault Espace van 1999 diesel .
Nu komt het.Bij deze mooie auto-zit een piepend( zeer hoog)geluid in onder de motorkap maar kan het niet vinden de remmen al losgehad maar niets gevonden .
en een tijd geleden ook de koppeling al vervangen die was wel versleten, ik dacht dat het daar mee te maken had maar geen effect nu zijn mijn uitprobeersels op kan iemand me een goude tip geven.
met de vriendelijke groeten
Jan
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Renault Espace of stel zelf een nieuwe vraag.
Ik had een piepend geluid als de motor liep ( Laguna 1.8 16v ) en veel geprobeerd tot dat ik de krukaspoelie had vervangen dat bleek de boosdoener te zijn , het schijnt een veel vooorkomend probleem te zijn bij renault. Zie topic 327183
mvg. Frank.
18 jaar