Een laguna 1900 dti met een transponder in de sleutel (dus niet degene waar de onderbreking woordt opgeheven met de afstandbediening), start af en toe niet. inspuiting uitgelezen, enigste foutcode is startblokkering sporadisch. maar dat is nog al een ruim begrip.
zijn er specifieke problemen met start onderbrekers van laguna.
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Renault Laguna of stel zelf een nieuwe vraag.
Er zijn geen specifieke problemen met de startonderbreker. Weet je zeker dat het probleem wordt veroorzaakt door de startonderbreker? Als je een probleem hebt; gaat het rode ledje knipperen tijdens het starten
Doet de toerenteller ook vreemd tijdens het starten? Dan heb je een probleem met je BDP-gever. Die wordt dan gestoord door de startmotor. Deze laatste moet dan vernieuwd worden.
Henk Nobachbuild
speed12.565 km