Beste mensen, kan iemand mij vertellen waar ik de startmotor kan vinden??? Ik weet dat het nogal suf klinkt, maar ik kan 'm niet vinden. Ik dacht dat ie ergens vooraan zou moeten zitten, maar kan 'm echt niet vinden. Of is dit er zo eentje die ergens helemaal onderin gebouwd zit, waarbij je eerst van alles moet demonteren om erbij te kunnen? Ik heb deze Clio nog niet zo lang, is m'n eerste Renault dus ben nog niet zo heel erg bekend met deze motorblokken.
Waarom zoek ik de startmotor? Nou, gisteren wilde ik de auto starten, maar er kwam alleen een hoop geratel onder de kap vandaan. Het klinkt alsof de startmotor zelf wél draait, maar niet naar buiten wordt gedrukt door de solenoïde. Is dit een veel voorkomend probleem, of zit ik er naast met mijn diagnose?
Als iemand mij in elk geval de lokatie van de startmotor kan aangeven, ben ik al geholpen! Bedankt alvast!
Er zullen ongetwijfeld meerdere type motoren met deze startmotor uitgevoerd zijn , eerst de oude er onderuit , er zitten op deze motoren ook meerdere types gemonteerd , tanden van de rondsel verschillend oa.
Waarom vóórdat je gaat sleutelen niet even informeren bij een automaterialenzaak naar de prijs van een gereviseerde/ruilstartmotor?
Het kan zomaar zijn dat die goed te betalen zijn en dat je e.e.a. tijdens het sleutelen zo kunt omwisselen (vooraf halen / naderhand terugbrengen) ....
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Renault Clio of stel zelf een nieuwe vraag.
Aan de achterkant onder je inlaatspruitstuk , bodemplaat er onderuit , en dan links naar boven kijken , daar zit hij verstopt.
Als je de dikke pluskabel vanaf je accu volgt kom je ook bij de startmotor uit.
kaleido 1build
speed158.405 km