👉 Waarom lid worden?
Klik hieronder en word vandaag nog GRATIS lid!
Ik zit met een "klein probleempje" met een Renault Megane 1.6e.
De auto draait moeizaam (zowel koud als warm) stationair rond. Het toerental schommelt tegen de 500 omw/min aan. Ook slaat hij soms spontaan af wanneer er de koppeling ingetrapt wordt. Heeft iemand ervaring met dit probleem? Ik denk zel dat het ergens in de stationair regeling moet zitten of misschien een krukastoerentalsignaal dat af en toe niet goed doorkomt. Het kan natuurlijk zijn dat de smoorklep op een of andere manier vervuild is of dat het omloopluchtkanaal vervuild is.
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Renault Mégane of stel zelf een nieuwe vraag.
gasklekhuis demonteren en reinigen . stappemotor die op het gasklephuis zit reinigen en controleren of deze goed werkt .de oorzaak is vaak vervuiling van het gasklephuis of de stappemotor blijft hangen
21 jaar