👉 Waarom lid worden?
Klik hieronder en word vandaag nog GRATIS lid!
Van onze Modus van begin 2005, verkleuren alle kunststof delen bumper deurgrepen etc deze waren zwart maar na 1 keer wasstraat werden ze licht en dof. De garage heeft ze hierop een keer behandeld, maar nu na weer een keer wasstraat begint de verkleuring alweer. Is dit een bekend probleem? wat te doen?
Hoi Hans terug naar de dealer.
Die zal hiervoor toch wel een verklaring en zo ook een oplossing hebben.
Groeten Ronie.
19 jaar
inderdaad dit moet gewoon onder garantie vervangen worden laat de dealer gelijk een melding naar de importeur maken als er genoeg meldingen komen komt de fabriek vanzelf met een modificatie
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Renault Modus of stel zelf een nieuwe vraag.
Hallo Hans,
Dit is me ook opgevallenbij de modus. Vooral op de deuren verkleuren de strips flink.
Terug naar de garage hiermee, nieuwe onderdelen erop. Als een auto 8 of 10 jaar oud is is dit acceptable maar bij een nieuwe niet.
19 jaar