Hallo
Iemand enig idee hoe de storing gewist kan worden
Van de automatische parkeerrem.
Hij geeft op dashbord service aan maar de rem doet het gewoon.
Waarschijnlijk iets in de unit zelf.
Met uitlezen kun je niet in het systeem komen namelijk.
Enig idee ???
Vagcom is voor VAG-auto's. Je zal een goede universeel testkast moet gebruiken of naar de dealer.
Aangezien het geen motor gedeelte betreft spaart het je geld door direct naar dr dealer te gaan. Universeel zijn die bijna niet uit te lezen.
Als de dealer er niet in kan komen kan een ander er helemaal niet inkomen. De oorzaak kan liggen in het multiplex systeem of dat de rekeneenheid stuk is (maar vermoedelijk zou je rem dan helemaal niet werken) of dat er een slechte verbinding is door een slecht contact. Hoe dan ook hier heeft de dealer storingsprotocollen voor om dit op te lossen.
Nu weet ik dat er een terugroepactie is geweest voor de parkeerrem. Heeft jou auto dit ook gekregen? Bij twijfel, kaart het eens aan bij de dealer.
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Renault Scénic of stel zelf een nieuwe vraag.
Zal waarschijnlijk een storing in het systeem zijn. Waarmee heb je uitgelezen?
JagerAutomotive.nlbuild
speed9.170 km