Beste Professionals,
Een paar van mijn dashboard lampjes deden het niet meer.
Dus ik dacht laat ik even kijken wat ik kan doen. Ik mijn dashboard gedemonteerd en gekeken.
Dit had ik beter niet kunnen doen want nu is mijn hele Dashboard zwart.
Geen lichtje meer te vinden. Alleen mijn radio doet het nog.
Kan iemand mij vertellen wat ik fout heb gedaan? ben ik aan het verkeerde draadje gekomen of heeft het ergens anders mee te maken?
Alvast bedankt,
Tijmen
Heb de Zekering vervangen maar dat heeft niet veel geholpen.
Mijn klok doet het mijn radio doet het mijn knipperlicht doet het maar niet het licht ervan.
Welk licht het niet doet is mijn kilometerteller-, benzine- enz. mijn termoknop-, luchtknop- licht ga zo maar door.
Dus eigenlijk alles op mijn dashboard dat licht geeft. En misschien ook wel goed om te weten is als ik mijn mist lichten aan probeer te doen dat dat ook niet gaat.
Alvast bedankt voor uw antwoord.
Als die twee dikke stekkers er goed op zitten en alle zekeringen (ook die onder de motorkap) goed zijn dan zou het spulletje moeten werken lijkt mij.
De twee stekkers achterop het instrumentenpaneel. Als je de lampjes even bekijkt dan kan je wel zien of ze nog heel zijn of niet.
Het dashbord licht gaat al aan bij stadslicht
Hij doet het weer. Ik heb een beetje met de draadje gespeeld en het heeft gewerkt.
Nu moet ik alleen nog het schakelaartje van mijn mistlamp zien te maken.
Na dat al mijn Dashboard lichten uit zijn gegaan doet die het ook niet meer.
(Zekering al gecheckt) Iemand een idee?
Alvast bedankt.
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Rover 200 of stel zelf een nieuwe vraag.
Waarschijnlijk ergens sluiting gemaakt, even de zekeringen controleren dus.
arjenhofstrabuild
speed2.245 km