heb hier een seat arosa sdi staan die niet wil aanslaan met inspuiten van remmen reiniger slaat de motor wel aan maar slaat dan weer af storing uitgelezen geen storingen
wie kan mij daarmee helpen aub
manuel16
brand het gloeilampje wel als de auto op contact staat?
heb de verstuiverleiding los gedraaid en geen brandstof uit de leiding wel uit de verstuiver gekeken naar de brandstoffilter en die zit vol brandstof. mijn gloeilampje brandt niet bij contact aanzetten.
heb wel de klacht zoals het onstaan is mee gekregen nu en het is langzaam aan dat ie af en toe niet wou aanslaan en soms wel en dan deed ie het goed maar het is erger geworden en slaat dus nu niet meer aan.
wie komt dit bekend voor ?
kan het ook zo zijn dat de sleutel is uitgeleerd of antenne transponder defect?
manuel
iedereen vult een beetje aan en uiteindelijk komen we tot een antwoord. Bedankt voor de feedback.
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Seat Arosa of stel zelf een nieuwe vraag.
Draai eens tijdens starten 1 van de wartels van versuivers los, als daar niets uitkomt dan weet je waarom hij niet aanslaat. Dan van daaruit terug zoeken waarom hij geen diesel krijgt.
rickybuild
speed55.575 km