Nadat versnelling niet meer in de vierde wilde, bleek schakelstang tegen uitlaat (flexibele) koppeling klem te komen bij het schakelen. Na flexiebele koppeling verdraaid te hebben schakelde hij weer naar alle versnellingen. Na nog enige wekrzaamheden aan de onderkant auto bleek de versnelling niet meer te willen schakelen. Wielen zijn geblokkeerd.
geert hemink
Hoi Hans,
kan nu wel in de 1 en in de achteruit maar verder blokkeert hij.
Aan de voorkant van de bak heb ik een tortbout eruit gedraaid om dat ik dacht dat dit de versnellingsbakolie vulgaatje / peilnivo was. nadat ik dit wat los gedraaid had kon de pook weer heen en weer, is dit soms een afstelschroef voor de versnellingen
groet
Geet
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Seat Marbella of stel zelf een nieuwe vraag.
Dan staat hij waarschijnlijk in twee versnellingen dus de achteruit en een van de andere vier. Het kan ook dat de bak of cardan is vast gelopen.
Hans
Hans4037build
speed27.095 km