auto
close

Word Nu Gratis Lid van Problemcar.nl! 🚗💡

👉 Waarom lid worden?

Klik hieronder en word vandaag nog GRATIS lid!

Gratis lid worden

Toyota Aygo 2008: Aygo koplamp

Bouwjaar: 2008, Brandstof: Benzine, Motorcode: 1KR-FE, Motorinhoud (cc): 1000, Vermogen (kw): 50

Goedemiddag. Kan iemand mij uitleggen hoe ik de automatische koplamp verstelling vast kan zetten. Want ik heb de koplamp vervangen en de motor over gezet maar dat hangt nu los🤣.

Ik hoor het graag👌

Geplaatst door

koen71 (0)

al 1 jaar lid

Heb je de perfecte onderdelen nodig voor jouw auto? Ontdek nu de meest uitgebreide selectie van kwalitatieve automaterialen. Eenvoudig en zeer voordelig te bestellen via onderstaand kentekenveld.

Reacties

normaal gesproken motortje zo ver mogelijk uitdraaien, in de reflector haken en daarna in het koplamphuis draaien. Beetje gepriegel soms.

Dat heb ik geprobeerd maar moet ik hem er in drukken of haken..want zo hangt die reflector los.

koen71 0

1 jaar

Meestal haken, maar dat kun je toch wel zien? desnoods bij de oude koplamp.

De stelmotor heeft een asje met een bolletje...dat bolletje druk je in een kommetje in de reflector.
(vastklikken)

Hans4040 1560
badge vip badge

1 jaar

Dan moet ik ze er toch echt weer uit halen de koplampen. Anders kom ik er niet bij.

koen71 0

1 jaar

Tja...

Hans4040 1560
badge vip badge

1 jaar

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Toyota Aygo of stel zelf een nieuwe vraag.