Toyota Avensis: Raambediening werkt niet geheel na vervangen accu

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 1998

Het bestuurdersraam kan nog wel naar beneden, maar alleen door de bedieningsknop ingedrukt te houden. De optie dat je de knop even helemaal indrukt en loslaat, terwijl het raam helemaal naar beneden (of omhoog ...) gaat doet het niet meer.

Bij het bijrijdersraam was dat al zo (maar daar kon het misschien zowiezo al niet). Maar nu dus (nadat de auto in de garage was geweest - oa Accu vervangen) ook niet meer bij het bestuurdersraam. Heeft iemand een tip?

Geplaatst door

Jelle95

1.070 km

al 24 jaar lid

Reacties

je moet m opnieuw programmeren.
als de raam dicht is laat m zakken door de knop in te duwen en te houden, als de raam omlaag is houd je de schakelaar nog drie seconden vast.
doe nu de knop omhoog en omhoog houden tot ie dicht is en houd de knop nog drie seconden vast.
Nu werkt ie weer.
tarabeest 2.395 km Reageer
dank je, ga ik morgen direct even proberen! Klinkt niet ingewikkeld :-)
Jelle95 Topicstarter 1.070 km Reageer
succes, moet lukken
tarabeest 2.395 km Reageer
Hebben ze bij het vervangen van de accu de klemmen wel schoongemaakt? Ramen trekken nogal veel stroom he.
Misschien is het onzin in dit geval, maar het komt vaak voor dat de overgangsweerstand in de klemmen voor problemen zorgt, vooral bij starten.
Chemiel.
Wilde ik het gaan proberen, werkte het raammechanisme opeens wel naar behoren?! Er viel dus niets meer in te stellen.

Bedankt in ieder geval voor de hulp!

Jelle95 Topicstarter 1.070 km Reageer
het verhaal van het instellen klopt wel moet meestal als de accu is losgeweest
bowie1404 3.000 km Reageer

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Toyota Avensis of stel zelf een nieuwe vraag.