Toyota VERSO: Toyota Verso 2012 claxon werkt niet

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 2012, Brandstof: Diesel, Transmissie: Handgeschakeld, Motorcode: 1AD-FTV, Motorinhoud (cc): 2000, Vermogen (kw): 93

Ik heb een Toyota Verso 2012 diesel en daarvan werkt de claxon niet meer claxon en zekeringen zijn goed dus waarschijnlijk de contacten in het stuur niet. Weet iemand of dit door mij zelf op te lossen is? Kan ik zelf het stuur openen om de contacten te controleren en waar moet ik rekening mee houden?

Geplaatst door

fwawer

60 km

al 9 jaar lid

Reacties

Je zal alleer je het stuurwiel wilt losnemen eerst even de accu ontkoppelen tegen het spontaan uitkomen v.d airbags.

Er is wel wat sleutel kennis vereist .

daandc

4.310 km

Dank je wel. Klinkt toch wat ingewikkelder dan ik dacht. Toch maar even langs de dealer gaan dan. Hebben ze hier veel werk aan? Dit i.v.m. de kosten.

fwawerTopicstarter

60 km

Ligt er aan wat de oorzaak is , de claxon zelf kan defect zijn , is wel zelf te controleren , je kunt controleren of je voeding en massa hebt bij de claxon.
Er kan een breuk zitten in het contactlint achter het stuur enz. dus kosten kunnen gering zijn of in de papieren gaan lopen , dat weet je pas als je weet wat de oorzaak is.

kaleido 1

158.390 km

Dank voor je reactie. Geen spanning op de claxon en ook de zekering is goed. Dus lijkt mij dat het toch bij het stuur moet zitten...

fwawerTopicstarter

60 km

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Toyota Yaris of stel zelf een nieuwe vraag.