Volkswagen Passat: afslaan bij gas loslaten

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 1999

Het gebeurt de laatste weken regelmatig dat mijn motor afslaat als ik de koppeling intrap bv bocht of file, er is door de garage al een sensor vervangen doch dit heeft het probleem maar twee dagen verholpen. Airco aan of uit heeft geen invloed.
Ik las iets over een gasklep van een golf (koolaanslag), kan dit ook bij mijn passat het geval zijn ? passat 74 kw motor.
alvast bedankt

Geplaatst door

Lau

55 km

al 21 jaar lid

Reacties

ja, dat kan prima ja. reinig hem eens en kijk dan wat hij doet.


suc6

blijegeit

8.425 km

Gebruik hiervoor remmenreiniger, maar spuit het op een doek. Beter is het om het gasklephuis te demonteren. Als het een gasklep is welke motor gestuurd en dus geen kabel, moet deze in de basisstand opnieuw ingeregeld worden.

Raymond9340

415 km

Bedankt voor de adviezen, zie ook mijn laatste reactie, het was wel degelijk koolaanslag op de gasklep

LauTopicstarter

55 km

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Volkswagen Passat of stel zelf een nieuwe vraag.