auto
close

Word Nu Gratis Lid van Problemcar.nl! 🚗💡

👉 Waarom lid worden?

Klik hieronder en word vandaag nog GRATIS lid!

Gratis lid worden

Volkswagen Lupo: galloperen en afslaan / tikkend relais

Bouwjaar: 2000

onder het rijden begon m'n brandstofpomprelais te tikken en vervolgens ging de motor inhouden.Bij volgas bleef hij wel lopen maar op 2 cilinders. Nadat ik de motor uitzette en daarna op contact hoor ik het relais tikken dit houd niet op.Pomp blijft dus doorlopen.Motor verzuipt? Het relais heb ik vervangen maar dit helpt dus niet. Kan iemand mij de goede weg op helpen?
De laatste tijd sloeg hij ook al slecht aan.

Alvast bedankt jp

Geplaatst door

dekkers2063 +0

al 19 jaar lid

Reacties

probeer is een nieuwe temperatuur zender kan ook de oorzaak zijn geeft koud aan de regelapperaat terwijl dat niet zo is en je gasklep reinigen en vorgelgens alles in basis afstelling te zetten dit kan alleen maar bij de dealere met vag kast

yacine +0

19 jaar

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Volkswagen Lupo of stel zelf een nieuwe vraag.