Aan het werk geweest bij de zekeringkast ???
http://81.26.209.49/~problemcar/viewtopi...
Misschien zelf de storing veroorzaakt ?
Gr.
ik weet van een golf variant diesel dat er een verbindingstuk in de zekeringkast zit deze gloeide heel kort voor gloeirelais vervangen lag voor de hand maar het probleem bleef ik ging zoeken en een verbindingstuk van de zekeringkast lag het probleem de volkswagen dealer wist het niet en had het ook niet aan de hand gehad
als de zekering kast in 2 lagen is opgebouwd dan zie je het verbinding stuk zitten het is oranje en ziet er uit als een grote zekering maar ik zou eerst eens kijken bij het contactslot
als het metalen gedeelte verkleurd is dan is vervangen aan te bevelen
groeten peter beverwijk
De TDI hoeft niet te gloeien om goed te starten (bij deze temperaturen). Is relais 109 goed? (Moet haast wel, anders zou er meer aan de hand zijn.)
Is relais 109 nog goed? Zie https://problemcar.nl/topic/volkswagen/g...
Stekker temperatuurvoeler koelwater lostrekken, dan wordt er de maximale tijd gegloeid (als ik me niet vergis). Je hebt dan een seconde of tien om het lampje te zien. Maar als er elders in de motorelektronica iets scheef zit, zal dit ook wel niet werken. Het proberen waard.
nieuwe ontwikkeling :wanneer ik de 4 polige koelvloeistof sensor losmaak dan gloeit hij inderdaad ,alleen lampje op dashboord brandt dan niet.
Koelvloeistof sensor vervangen maar gloeit nog steeds niet met stekker op deze sensor aangesloten.
Wat mij wel opvalt is dat hij soms wel gloeit gedurende ongeveer 1 minuut na het starten van de motor.
wie vertelt me hier iets meer over??
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Volkswagen Vento of stel zelf een nieuwe vraag.
Instrumentenpaneel.......
Petje57build
speed16.825 km