Volkswagen Golf IV: Golf 4 . Huilend geluid bij afdraaien. Cardan? Versnellingsbak?

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 2003, Brandstof: Diesel, Motorcode: TDI130PK

Hallo,

Ik heb wat problemen met een G4 met 6bak. Er komt een vreemd (huilend) geluid bij het afdraaien. Het rare is dat het enkel gebeurd als de wagen in tractie is. Eerst dacht ik aan de pomp, maar het geluid is helemaal weg als de wagen stilstaat, of als de koppeling ingedrukt is.

Ook niets bij het rechtdoor rijden. Enkel bij afdraaien en gas geven tesamen.

Kan dit een cardan zijn? Of zit het in de versnellingsbak?

Geplaatst door

GuyAW

60 km

al 16 jaar lid

Reacties

wat voor geluid bedoel.
als je aan het stuur draaid bij stilstaand wordt het dat harder.
zo ja controleer de vrijloop op de dynamo deze zal dan vast zitten en vervangen moeten worden.

groetjes jan.

jan T

60.075 km

Een geluid zoals een pomp die stuk is. Het is enkel bij combinatie rijden/uitbollen en volledig afdraaien. (parkeersnelheid)

GuyAWTopicstarter

60 km

lijkt me verstandig om een monteur telaten luisteren dan zal je warschijnlijker een beter antwoordt op je vraag krijgen.
zo is er moelijk een goed antwoordt tegeven.

groetjes jan.

jan T

60.075 km

Ja dat is nu net het probleem. De wagen werd al door 3 verschillende garages nagekeken, telkens zonder resultaat.
Ik hoopte eigenlijk iemand te vinden die dit probleem ook reeds gehad/opgelost heeft.

GuyAWTopicstarter

60 km

Dan zou ik er lekker mee doorrijden tot het erger word,dan is de diagnose ook makkelijker te stellen.

ja dan scheelt dan weer nodeloos gezoek want als het erger wordt is het makelijker vast testellen.

groetjes jan.

jan T

60.075 km

Bedoel je een gierend geluid bij het laten uitrollen van je auto. Bijv 80 in zijn 6 en dan gas los, en laten uitrollen? Ik heb een 6 bak, en heb dat geluid. Als dat het is, hoef je je nergens zorgen over te maken.

V-R32

625 km

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Volkswagen Golf 4 of stel zelf een nieuwe vraag.