Volkswagen Golf V: golf tdi dsg start niet.

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 2007, Brandstof: Diesel, Motorcode: 1.9tdi bls

golf 1.9tdi bls motor. dsg automaat. 2007.

auto start niet,(met rem ingetrapt,en keuzehendel in P, is automaat) gaat op contact, alle lampjes op cockpit branden normaal. lampje van rempedaal gaat uit,als je rem intrapt.
als je dan sleutel doordraait, dus starten, hoor je een relais klikken, bij zekeringkast onder dashboard. maar er gebeurd niks.

als ik relais op de starter stroom geef, is het starten en lopen. iemand een idee??? ik heb hem nog niet uitgelezen,

gr. bram

Geplaatst door

b.v.d.w.e

395 km

al 21 jaar lid

Reacties

Remlicht schakelaar defect ( wel remlichten)

jan5047

25.885 km

Je hoort het relais klikken of die is toch stuk en je kan ook uitsluiten dat het niet aan de keuzehendel ligt (kan alleen starten in N en P) dus het zou een draadbreuk oid kunnen zijn van relais naar het startrelais op de startmotor, hij start immers wel direct op de startmotor dus even meten hoeveel spanning je op het startrelais op de startmotor hebt tijdens starten.

ricky

55.545 km

JAN, is dat de remlichtschakelaar op de hoofdremcilinder? lijkt wel soort magneetschakelaar, stekker met 4 pootjes.
bij het rempedaal zit geen schakelaar.

RICKY, keuzehendel automaatbak werkt goed, heb ik uitgelezen, krijg geen spanning op startmotorrelais.
remlichtschakelaar kan ik ook uitlezen, deze reageert niet, dus ga ik morgen bestellen.

word vervolgd,

gr. Bram

b.v.d.w.eTopicstarter

395 km

Ja maar bij deze hoef je toch niet eerst op de rem te trappen om te starten? Of ben ik nu in de war.. :S

ricky

55.545 km

probleem opgelost.

remlichtschakelaar vervangen, nog niet starten.
er zit een stekker op, met 4 stroomleidingen, deze doorgemeten tot zekeringkast, is er een onderbroken. even gesoldeerd, starten en lopen.

bedankt allemaal.
gr.Bram

b.v.d.w.eTopicstarter

395 km

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Volkswagen Golf 5 of stel zelf een nieuwe vraag.