Goedemiddag,
Sinds kort houdt mijn auto in met optrekken in de één, als ik vanuit stilstaande positie optrek naar 3000 toeren dan rij ik pas 20 ofzo en voorheen een stuk meer!
Ik heb laatst de koppeling vervangen en de auto een grote beurt gegeven maar lijkt mij niet dat het daarmee te maken kan hebben.
Het is eigenlijk begonnen toen ik de service interval terug gezet heb naar in00.
Heb wel al een hele tijd dat mijn achterwielen aanlopen als ik de krik eronder zet en de wielen draai, remmen gaat ook nie helemaal vlekkeloos dus moet zoiezo ff de remschijven en remblokken achter vervangen.
Weet iemand wat het kan zijn?
Groetjes,
Koen
De auto stotterd een klein beetje met optrekken inderdaad maar start de eerste keer gewoon perfect maar als ik m meerdere keren achter elkaar probeer te starten dan kan ie moeilijk doen, blijft ie ff hangen op 4 á 500 toeren en na 2 sec loopt ie op 900 toeren.
Groetjes,
Koen
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Volkswagen Golf 3 of stel zelf een nieuwe vraag.
niemand?
Koen1214Topicstarter
speed1.695 km