Volkswagen Golf: knipperlichten

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 2001

Ik rij in een volkswagen golf4 tdi uit 2001, Is er iemand die mij kan helpen, de zekering van mijn knipperlichten slaat er iedere keer uit, ergens zit dus een storing, het is niet de alarmlichtschakelaar want met de nieuwe schakelaar sloeg ook de zekering er gelijk uit, heb dus de oude er weer in gezet!

Geplaatst door

Robbert9991

55 km

al 20 jaar lid

Reacties

misschien de stuurkolom schakelaar eens los aanhangen en kijken wat er dan gebeurd...

mvg

blijegeit

8.425 km

idd, die hebben wel is sluiting.

volgwagen

3.295 km

Dank voor het advies, het was even zoeken maar er lag een draadje bij het knipperlicht te 'spetteren', hoe het kan geen idee want er was geen lamp vervangen ofzoiets! bij de schakelaar van de alarmlichten kwam een rooklucht vandaan maar daar was dus niets mee aan de hand.

Robbert9991Topicstarter

55 km

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Volkswagen Golf 4 of stel zelf een nieuwe vraag.