Hallo,
Ik heb een probleem met mijn golf 4: als het regent (en de auto staat gewoon stil) wordt het achter de voorstoel nat. Er staat gewoon een hele plas water achter de voorstoelen. Ben langs de garage geweest: de rubbers zijn vervangen en een schopbord. Probleem niet opgelost: weer naar de dealer. Deze keer zou de lekkage door de speakers gekomen zijn: nieuwe hoezen voor de speakers: probleem niet opgelost.
Er komt nog steeds water binnen, wie weet hoe dit zou kunnen komen?
BVD.
ja als ik kap deraf haal zit er gewoon plastic
er zit gewoon plastic op
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Volkswagen Golf 4 of stel zelf een nieuwe vraag.
Enige oplossing lijkt mij ga in de auto zitten en laat iemand de auto nat sproeien met hogedruk of met een tuinslang dan zal men toch moeten kunnen zien waar de lekkage optreed.
succes jan
jan5047build
speed25.885 km