hoi hoi
ik heb al een tijd van een massa probleem en kom er niet van af als ik rem doen de remlichten het niet gaan de knipperlichten branden en als ik links af of rechtsaf wil en rem doet het niks meer maar mij is wel opgevallen dat de massa kabel voren in de blok groen is uitgeslagen maakt dat wat uit kan het daar mee te maken hebben ????? groetjes franko
ik heb nog steeds het massa probleem heb een nieuwe massa kabel erop gemaakt en maar nee ik vind het niet ik geef de moed een beetje op wie weet nog meer raad of ideeen?
dat heb ik al allemaal nagecheckt alles ziet er goed uit heb zelf een massa kabel van de accu naar achteren getrokken en op de lampen aan gesloten maar het probleem heb ik nog steeds zodra ik op de rem trap heb ik al het [probleem maar dan gaan de lampjes voor al branden het dimlicht en zodra ik stads licht aan zet en rem dan gaat voren de knipperlichten branden en achter gaan de remlichten uit en gaan de remlichten branden ik heb de remschakelaar ook al vervangen dacht dat het daar aan lag nu is mij gezegt worden het ligt in de zekerings kast het probleem als het daar werkelijk zit dan hou ik er mee op want daar begeef ik me niet aan want heb alles elektrice en wil niet nog meer moeilijkheden hebben met de auto groetjes franko alle tips zijn welkom
nee helaas anton ik heb geen terkhaak dus daar licht het niet aan en toevallig hans heb ik dat allebei apart zitten waarom moet je me ook niet vragen dat heb ik ook niet gezien maar van te voren heeft die het altijd prima gedaan de rem licht is een lamp voor en voor het stads licht is weer een ander lampje voor dus ik had geprobeerd een dubbel dubbelpollige erop te zetten maar dat gaat niet omdat die pinnetjes langs de lamp maar ik ga weer eens grondig achter controleren en besteed me er tijd aan ik heb het al eens grondig bekeken maar ga nog eens kijken groetjes franko
bedankt allemaal het zat inderdaad in de achterlichten die massa probleem er was wat verbrand
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Volkswagen Golf 3 of stel zelf een nieuwe vraag.
Die groen uitgeslagen massakabel eerst maar eens goed schoonmaken en invetten , zodat die in ieder geval een goede massa heeft.
mvg,
Hans.
Hans4040build
speed123.030 km