Hoi, heb sinds een tijd problemen met mijn raam langs bestuurderszijde, Deze blokeerd soms en dan moet ik zeer hard aan de klink trekken duwen, gaat wel dicht telkens als het raam zelf vastneem, maar dit is echt wel niet verantwoord als je aan het rijden bent (denk maar aan péage als je door Frankrijk rijd), Kan ik dit zelf oplossen of moet ik langs de (dure ??) garagist gaan?
Bedankt.
[quote=hyenake]Hoi, heb sinds een tijd problemen met mijn raam langs bestuurderszijde, Deze blokeerd soms en dan moet ik zeer hard aan de klink trekken duwen, gaat wel dicht telkens als het raam zelf vastneem, maar dit is echt wel niet verantwoord als je aan het rijden bent (denk maar aan péage als je door Frankrijk rijd), Kan ik dit zelf oplossen of moet ik langs de (dure ??) garagist gaan?
Bedankt.[/quote]
Hoop dat je met de (dure)garagist anderen bedoelt dan diegenen waar je hier raad aan vraagt.M vr gr Peter
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Volkswagen Polo of stel zelf een nieuwe vraag.
roel ik vermoed dat je raam mechanisme zelf de oorzaak is.
dat kun je zelf denk ik wel hoor.
je kan eerst zelf kijken door de deur bekleding tedemonteren en te zien of de bevetiging van het raam aan het mechanisme nog heel is.
als dit los is dan zul je het mechaniek moeten vervangen.
spuit dan ook gelijk de geleiders van het raam in.
groetjes jan.
jan Tbuild
speed60.080 km