Goedenavond,ik heb een transporter van 08,nu kan ik wel vanuit binnen uit de deuren op slot /open drukken ,en met de sleutel op slot draaien,en bij 20 km/uur gaat hij ook vanzelf op slot,maar ik kan hem niet meer met me sleutel op afstand op slot/open drukken .
Kan iemand mij helpen vast bedankt,
Mvgr Ron
En heb een radio ingebouwd(achteraf)??
Zou dan eigenlijk niet moeten kunnen maar zou voor de zekerheid eens je radio uitbouwen en dan proberen of je cv werkt.
En anders eerst ff het storingsgeheugen uit laten lezen van je comfortregelapparaat.
Er moet 1 kabel uit de iso-stekker gehaald worden maar welke weet ik niet meer,heb toen in het stroomloopschema gekeken maar weet niet
meer zeker welke kabel het was.
Als ik jou was zou ik ff naar de dealer rijden en er ff naar laten kijken.
Vind het wel vreemd bij jou dat je met de kabel bewoog en de centrale vergrendeling het toen weer deed,normaal is het zo dat je de iso-stekker
eerst moet verwijderen voordat hij het weer kan doen.
Geen dank Ron!
Succes ermee!
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Volkswagen Transporter of stel zelf een nieuwe vraag.
Heb je de reserve sleutel al geprobeerd??
volkswagen1802build
speed1.690 km