.
.
Dit is nog de caddy 2. Dus deze kun je gewoon achter wegpakken. (als je een 7-polige trekhaak monteerd) Monteer je een 13 polige dan moet je de constant stroom voor pakken.
Wat jij bedoeld met de speciale aansluitingen is alleen bij de nieuwere auto's. dit komt omdat deze digitale verlichting hebben. (computer van de auto kan nu zien dat bijvoorbeeld een lamp kapot is. enz enz.)
bij een caddy 2 zou ik gewoon een 7 polige trekhaak montern en de kabelboom voor de trekhaak bij de dealer halen. hoef je niks te solderen, deze kun je er zo tussen klikken.
De nieuwe caddy (caddy 3) heeft digitale verlichting, dus kun je achter niks wegpakken. dit gebeurt vanwege de digitale verlichting dus zul je het voor moeten wegpakken. (maar dat is meer werk dan de meeste denken!!)
digitale verlichting houdt kort gezegd dat het signaal via de computer wordt geregeld. en niet zoals vroeger. (zekering, kabel schakelaar lampje)
digitale verlichting zit nu op bijna elke vw en audi.
golf 5, touran, golf plus, caddy,passat, transporter 5 enz nieuwe audi a3.
of anders verdieo je je er maar eens in als je bij vw werkt
.
.
heb ik al gedaan. is eigenlijk schakelaar afhankelijk maar normaal gesproken gaat er op je schakelaar een groen lampje branden als je hem op stadslicht draait. en als je de mistlampen voor aanzet gaat er een groen lampje naast branden. (maar dat is type schakelaar verschillend)
je krijgt voor de mistlampen voor geen melding op het instrumentenpaneel (klokkenpaneel)
.
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Volkswagen Caddy of stel zelf een nieuwe vraag.
nee de kabel moet naar voren
johndoornboschbuild
speed16.810 km