auto
close

Word Nu Gratis Lid van Problemcar.nl! 🚗💡

👉 Waarom lid worden?

Klik hieronder en word vandaag nog GRATIS lid!

Gratis lid worden

Volkswagen Tiguan 2013: trillen motor

schedule Aangemaakt op 18-11-2025 om 20:04
Bouwjaar: 2013, Brandstof: Benzine, Motorcode: CTH, Motorinhoud (cc): 1400, Vermogen (kw): 118

Trillende motor vanaf de 3e versnelling bij een toerental van 2500 tot 3000 en daarboven verdwijnt het weer. En dit is ook het geval bij de daar op volgende versnellingen. Op dat moment is er ook minder vermogen. Er brand geen motorlampje en met uitlezen geen foutcodes. Bij koude dagen heeft de auto er minder last van..

Geplaatst door

Mattheus88 +55
badge

al 1 maand lid

Reacties

2-massavliegwiel slecht aan t worden?

harry4203 +6635
badge vip badge

1 maand

Zit op deze motor een compressor of alleen een turbo ?
Met compressor , controleer dan de koppeling eens.

Hoi Kaleido, Klopt er zit een compressor achter op het motorblok. Wat betekend dit voor de koppeling?

Mattheus88 +55
badge

1 maand

We bedoelen de koppeling van deze compressor. Dat is eigenlijk de poelie van de waterpomp, deze is electrisch en drijft de compressor aan. Hier komt wel eens speling op, met eventueel trillingen en/of slechte werking van de compressor tot gevolg.

harry4203 +6635
badge vip badge

1 maand

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Volkswagen Tiguan of stel zelf een nieuwe vraag.