auto
close

Word Nu Gratis Lid van Problemcar.nl! 🚗💡

👉 Waarom lid worden?

Klik hieronder en word vandaag nog GRATIS lid!

Gratis lid worden

Volkswagen Golf IV: voorscherm

Bouwjaar: 2004, Brandstof: Diesel

Ik weet dat dit geen zoekertjes site is,maar het is toch een klein probleem.


We zijn opzoek naar een rechter voorvleugel van een golf 4(niet in namaak hebben slechte ervaring ermee roesten te snel).
Deze staat hier in belgie bij de dealers niet in bakorder maar is niet lerverbaar en er staat ook geen lerings termijn op.
Hebben ook al verschillende dealers opgebeld nergens op stock en één vertelde me dat ze zelf al nood gedwonnen een namaak gemonteerd hadden.

Ook al op de herbruiklijn gezet geen reactie op.

Is er een colega die zo'n rechter voor vleugel in 2 de hands of nieuw origineel op stock liggen heeft en van de hand wil doen? je zou ons er een groot plezier mee doen.

ons mail adres is [email protected]

alvast bedankt

Geplaatst door

garage medard +0
badge

al 16 jaar lid

Reacties

bedankt voor de reactie hans maar namaak in belgie is geen probleem ze zijn enkel origineel niet leverbaar.

Voorschermen niet origineel zijn ook verkrijgbaar onder de noemer OEM quality.
Deze kwaliteit en pasvorm is gelijk aan origineel, en een stuk goedkoper....

Gr. paul

P. Kelder +0
badge vip badge

12 jaar

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Volkswagen Golf of stel zelf een nieuwe vraag.