👉 Waarom lid worden?
Klik hieronder en word vandaag nog GRATIS lid!
Hoi mede forum gebruikers,
Vandaag reed ik in mijn auto (polo 6r 1.4 uit 2010) met de km stand van 216.050.
Op de snelweg viel ineens mijn multimedia systeem uit, de airconditioning, de verlichting, de achterlichten, claxon en richting aanwijzer. Ook was er een gigantische brandlucht te ruiken. De multimedia ging wel weer aan, maar de rest deed het nog steeds niet. Nu heb ik met obd eleven mijn auto snel uit gelezen en de zekeringen onder het stuur doorgemeten met een spanningzoeker. Op iedere zekering stond spanning wanneer de auto op contact stond. Op de bijgevoegde fotos staat van obd eleven dat er met veel systemen geen communicatie mogelijk is en de motor veel storingen heeft. Nou zat ik te denken aan een probleem in de kabelboom of de ecu.
Ik hoop dat jullie mij hiermee verder kunnen helpen! Alvast bedankt.
Gr Nick
Katalysator is net vervangen. Er zijn van begin tot eind een nieuwe uitlaat onder. Was even vergeten te zeggen dat er ook een gigantische brandlucht te ruiken was op het moment zelf.
2 dagen
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Volkswagen Polo of stel zelf een nieuwe vraag.
Denk dat je op p1918 moet richten.
Daarnaast is het handig om een beeld te hebben wat de codes zijn in andere modules.
Ik denk stroom gerelateerd...
En je katalysator is misschien op zijn eind...
2 dagen