Auto wilde niet starten. Bleek dat ie geen benzine kreeg. Tank is vol. Toen aanzuigslang losgekoppeld en gestart, geen drup. Daarna flesje erbij, slang erin, toen gebeurde er wel wat. ????????. Vlotterelement uit tank gecontroleerd op vuiligheid, maar was schoon. Toen maar even met de mond aangezogen en ja, hoor, de bek vol. Toen wilde de niets opzuigen uit het flesje. ?????? Kan het wezen dat de pomp wat lek is, dat ie het niet vanuit de tank kan halen?
Elektrische pomp of hebben we het hier over een ouderwetse pomp die op het motorblok gemonteerd zit?
Het is inderdaad nog een mechanische pomp.
Dat wordt zoeken op de sloop. Ik hoop dat niet de aandrijving in de motor afgebroken is.
Is dat ook mogelijk? Want ik had het idee dat ie het even doet en dan niet meer. En zo, is dat een kostbare grap?
De brandstofpomp persdruk moet ongeveer 0,2 - 0,3 bar bedragen.
Je hebt 2 type's :
[url=http://img35.imageshack.us/i/13383742.pn...][img]http://img35.imageshack.us/img35/7330/13...[/img][/url]
Ik heb het onderste type
meestal is de vulpijp van de tank doorgerot, boven het achterwiel, waar alle bagger blijft zitten. check dat even.
dan zit je tank vol bagger, en de leiding verstopt.
remedie: nieuwe immitatie vulhals halen (origineel al lang niet meer te koop) tank er onder weg sleutelen, spoelen, leiding vernieuwen (roodkoper uitgegloeid gaat het makkelijkst) en klaar.
okidoki, dank je
Heb een andere pomp gemonteerd, maar helaas nog niks. Vlotter uit de tank gehaald en die was schoon. Met de mond aanzuigen wilde wel, maar de nieuwe pomp schijnt het niet te kunnen.
Opgelost!!!! Na inspectie bleek dat er in de aanzuigslang een breukje zat, waardoor hij niet goed kon aanzuigen.
Slang vernieuwd en lopen maar!!
Iedereen bedankt voor jullie suggesties!!!
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Volkswagen Golf 1 of stel zelf een nieuwe vraag.
wat ligt er voor motor in ( motorcode ) ? een gewone 1.5 ?
Zijn de zekeringen nog heel ?
stefan84
speed86.660 km