Volvo 440: 440 motorsteun

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 2007, Brandstof: Benzine, Motorcode: 1.8i B18U

Gewoon een vraagje: heeft iemand al eens zijn motorsteun-rubbers van zijn 440/460 vervangen. Is dit een easy klusje of moet er veel (motor/bak) worden in/uitgebouwd.
Niet dat ze direct stuk zijn, maar het levert een stuk meer comfort op wanneer ze vervangen zijn. Zeker bij km stand van rond de 300.000km.

Groeten Theo

Geplaatst door

theike

485 km

al 22 jaar lid

Reacties

Ja ik heb zowel de baksteun als de motorsteun vervangen, het vergt niet veel tijd en je hoeft geen motor of bak voor uit te bouwen, wel moet je de motor op een steun laten rusten (in ieder geval bij type 440 diesel)
Tnx, indicatie van tijd?? Weet iemand of dit ook geld voor de 1.8i? En zijn dit alleen de bak/motorsteun of ook de pneumatische demper?

Groeten Theo
theike Topicstarter 485 km Reageer

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Volvo 440 of stel zelf een nieuwe vraag.