Volvo V40: llpg g3

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 2005

ik mijn 2e volvo [s40] nu v40 18oo van 1998 met g3,het volgende probleem komt voor, op lpg houdt de auto soms in ,vooral als je laag in toeren rijdt, mijn vorige s40 deed dit ook al, vooral als hij vermogen moet leveren,bijv airco,caravan,wie helpt mij,op benzine loopt hij perfect,

Geplaatst door

jokaline

285 km

al 21 jaar lid

Reacties

Laag in toeren, of bedoel je lage snelheid in een relatief hoge versnelling. In dat geval is het welhaast zeker de ontsteking. Bougies demonteren en controleren op kruipsporen. Indien aanwezig vervangen door bougies van NGK.
op de lpg tank zit een koper filtertje ff schoonblazen of ff kijken of de hoge snelheid van de pomp in de lpg tank werkt door blauwe draad los te trekken op appendagekast mvrg clif
clif 215 km Reageer
filter schoon gemaakt,helemaal nieuw
jokaline Topicstarter 285 km Reageer
Hallo, een vraag over het koperenfilter.
Kun je dat zo loskoppelen? komt er dan veel gas uit? Is het filter in elkaar te zetten zonder nieuwe pakkingen oid te plaatsten ( lekdicht?)
Bij voorbaat bedankt.

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Volvo V40 of stel zelf een nieuwe vraag.