Volvo V50: start probleem alleen bij koude start

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 2004, Brandstof: Diesel, Motorcode: 2.0 16v

Goeiendag

Heb een v50 diesel gekocht die bij vooral bij de eerste koude start op drie cylinders loopt,maar bij wegrijden gelijk op vier gaat en dan ook goed loopt en trekt en ook niet rookt.
Hij had een kapotte gloeistift en heb ze alle vier vervangen en had gehoopt dat dit het probleem zou zijn,maardat is het helaas niet.

Wie kan mij helpen????
Alvast bedankt.

Geplaatst door

henkslot

50 km

al 16 jaar lid

Reacties

Er zijn wat problemen met aanzuigen van lucht. Probeer eens een koude start door eerst in de rubber opvoerbalg te knijpen zodat er wat druk op het systeem staat

Highway

28.350 km

er is een technisch journaal dat gasklep gemodificeerd is.
bij het uitzetten van de motor gaat je gasklep dicht en deze moet dan na het afslaan weer open gaan maar blijft dan dicht staan waardoor auto slechter aanslaat koud.
ik zou zeggen vraag ernaar bij de dealer

Herman BMW

7.385 km

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Volvo V50 of stel zelf een nieuwe vraag.