Volvo V50: stationair

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 2010, Brandstof: Diesel, Transmissie: Handgeschakeld, Motorcode: D4164T, Motorinhoud (cc): 1600, Vermogen (kw): 80

Ik merk de laatste tijd dat de auto niet lekker stationair loopt. Ik kan het niet echt uitleggen maar een klein beetje onregelmatig. Het is zelfs zo weinig dat als er iemand bij mij in de auto zit, diegene het niet eens merkt. Ik krijg geen foutmelding op het display. Tevens merk ik dat de auto traag reageert met optrekken van stilstand naar rijden. Op de snelweg geen probleeem auto rijdt gewoon zijn maximale snelheid. Ook loopt de motor dan niet onregelmatig. Enig idee waar ik aanzou moeten denken ?

Geplaatst door

Leo21

2.695 km

al 14 jaar lid

Reacties

Tja , gevoelig mens , geintje , laat hem eens uitlezen bij de dealer , misschien komt daar iets uit , kan van alles zijn .

kaleido 1

158.270 km

Probleem heeft zich niet meer voorgedaan

Leo21Topicstarter

2.695 km

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Volvo V50 of stel zelf een nieuwe vraag.