auto
close

Word Nu Gratis Lid van Problemcar.nl! 🚗💡

👉 Waarom lid worden?

Klik hieronder en word vandaag nog GRATIS lid!

Gratis lid worden

Citroën C4 Picasso 2016: Automaat Robot gaat niet op automaat alleen handmatig

schedule Aangemaakt op 05-02-2026 om 21:45
Bouwjaar: 2016, Brandstof: Diesel, Transmissie: Automaat

Goedendag,

Ik heb hier staan een Citroen C4 Picasso met een automaat robot. Zodra die in zijn A gaat, gaat hij direct in de M en kan er alleen maar handmatig geschakeld worden. De A werkt niet. De versnellingsbak en motor uitgelezen, maar hebben geen foutcodes. De koppeling is al vervangen, geen verschil. Ook de versnellingsbak opnieuw ingeleerd, dit maakt ook geen verschil.

Is hier iemand bekend mee? Met dit probleem. Enkel heeft de BSI een U-foutcode. Bij starten geeft hij ook aan dat er een storing in de motor zit, maar zoals ik al zei uitgelezen maar geen foutcodes. Ik dacht aan defecte bsi al hoewel die er nog best oké uitziet. Maar voor ik heel veel onnodig werk op me nek haal ben ik benieuwd naar andere ervaringen?

Geplaatst door

Mooy Diag +800
badge

al 7 maanden lid

Reacties

Heb je em met een originele tester uitgelezen, en dan ook het logboek van de bsi? Wat is het chassisnr?

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Citroën C4 Picasso of stel zelf een nieuwe vraag.