Heb een 166 loopt en rijdt super alleen blijft het lampje van de airbag en inspuiting branden dit is een rood lampje met een injector erop. Lambda is vervangen bij de apk waarde was te hoog was daarvoor en daarna uitgelezen maar worden geen storingen gevonden iemand een idee wat dit kan zijn?
in mijn geval was de massakabel tussen bak en carrosserie geoxideerd, die heb ik schoongemaakt en het lampje ging uit
je kan ook even de accu losgooien , half uurtje.
Werkt ook soms als het een kleine bug betreft
laat de auto eens GOED uitlezen door de dealer of universeel. En niet stoppen na de foutcodes te hebben uitgelezen,maar ook de life-data (waardes van de sensoren). Hieraan is vaak meer te zien dan aan de storingscodes. Laat ze vooral kijken naar de mengsel aanpassing (short/long fuel trims). Lambdasondes worden vaak onnodig vervangen is mijn ervaring.
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Alfa Romeo 166 of stel zelf een nieuwe vraag.
Heb weleens een massastoring gehad bij zo'n ding waardoor inspuitlampje bleef branden.
Aibaglampje word veelal veroorzaakt door een slechte stekkerverbinding onder de bijrijdersstoel.
Profundo Autoservicebuild
speed8.370 km