Bij de laatste technische keuring werd onze paardentrailer afgekeurd wegens een gescheurde mof op de stuikrem, dit hoewel die mof de voorbije drie jaar ook al gescheurd was en men er toen nooit iets heeft over opgemerkt, maar goed... Mijn vraag is nu of ik het ganse stuikremsysteem vooraan moet uitbouwen om een nieuwe mof te monteren (niet simpel!) of kan je moffen krijgen die je kan dichtlijmen of weet ik veel?
Had ik de mof er volledig afgedaan, hadden ze er wss nooit een opmerking over gemaakt. Ik zorg er nl toch altijd voor dat die inschuivende as steeds goed ingevet blijft.
[url=http://img402.imageshack.us/i/trailere.j...][img]http://img402.imageshack.us/img402/9780/...[/img][/url]
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Algemeen Overig of stel zelf een nieuwe vraag.
begin maar met schroeven, hele spul moet uit elkaar voor een andere hoes.
Renaultmonteurtjebuild
speed33.765 km