Audi A3: Blauwe rook + slechte opstart

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 2007, Brandstof: Diesel, Motorinhoud (cc): 2000, Vermogen (kw): 100

Ik heb audi a3 van 2007 , er komt enorm veel blauwe rook uit het uitlaat en auto start niet in éénkeer, er zit altijd een pauze tussn bij opstart.
Recent heb ik ook gemerkt dat er ook vermogenverlies is en het verbruik ligt ook iets hoger dan normaal. Wat kan het probleem zijn?
Heeft het slecht opstart en blauwe rook met elkaar iets te maken?
Hopelijk kunnen jullie mij hiermee helpen.

Groetjes
Jan

Geplaatst door

janvanroosbroeck

60 km

al 10 jaar lid

Reacties

Het heeft met elkaar te maken. Hoe hoog is je olie verbruik? Welke km stand is bereikt?

voyager

10.225 km

Ik heb pas 2weken geleden olie laten bijvullen ( 4.5-5 liter) , momenteel na 1000km rijden staat het nog altijd op max.
Km stand is 138duizend. Ik had de auto gekocht met carpass, maar ik geloof niet dat het km-stand orgineel is. Iemand heeft ook gezegd dat er onderdruk is aan de motor.
Sorry voor het late antwoord.

janvanroosbroeckTopicstarter

60 km

Ik moet mijn eigen verbeteren, ik heb net gekeken en olie verbruik staat iets onder het max op het oliepeil ( bijna halve cm).

janvanroosbroeckTopicstarter

60 km

Kijken of er olie in de intercooler staat. Mogelijk lekt de turbo olie in het inlaat kanaal.

ofstone

2.625 km

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Audi A3 of stel zelf een nieuwe vraag.