Audi A4: can bus

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 2002, Brandstof: Benzine, Motorcode: 2.0

Hallo,

Het gaat om het volgende mijn wagen is niet voorzien van een orginele concert II radio ,maar wel voorzien van canbus.Wordt de aansluiting voor de radio wel aangebracht om hem op de canbus aan te sluiten ik heb nu een orginele concert II radio.Waar kan ik ze anders vinden mocht dat niet zo zijn.

Geplaatst door

speedy11015

340 km

al 21 jaar lid

Reacties

wat versta ''jij'' onder canbus [url=http://imageshack.us][img]http://img79.imageshack.us/img79/7536/vr...[/img][/url] kun jij de vraag iets duidelijker omschijven.

paul,

P. Kelder

99.170 km

De can-bus draden zijn altijd oranje met een andere kleur,bij de radio zal dit volgens mij oranje/lila moeten zijn.

erik2819

2.070 km

Bedankt voor je antwoord erik weet je ook waar ik deze draden kan vinden zodat ik de radio daar op aan kan sluiten.

speedy11015Topicstarter

340 km

Je kunt de CAN kabel bestellen bij Coen Donkers (http://www.coendonkers.nl/ond_sub_radio..... De kabel monteren is een fluitje van een cent. De twee draadjes (pinnetjes) moeten aangesloten worden op connector achter het intrumentenpaneel (connecter aan raamzijde). Ik hoefde het stuur niet te demonteren om het instrumentenpaneel te verwijderen,( stuur gewoon op z'n verst uittrekken en zakken). De draadjes moeten aangesloten worden op nummer 19 en 20. Deze aansluitingen worden nog niet gebruikt en je kunt de draadjes dus zonder solderen of knippen aansluiten. Als je meer info wilt moet je mij maar even mailen volgens mij heb ik nog ergens een PDF met de handleiding.

Groet,
Ron

rocket15

5 km

Hallo Ron,

Bedankt voor de reaktie ben er goed door geholpen.

speedy11015Topicstarter

340 km

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Audi A4 of stel zelf een nieuwe vraag.