BMW 730d bj.2000 E38
De accu loopt leeg. Twee dagen geleden een nieuwe ingezet van bosch 100 ah. Een dag niet gebruikt, de volgende dag weer leeg. Als ik min pool eraf haal en een lamp tussen zet, gaat de lamp branden wat betekent dat er een lek is. Heb de zekeringen getrokken een voor een, maar zonder resultaat.
Weet ieman wat ik moet doen. Uitlezen, naar de dealer... ???
Onder de motorkap rechts allemaal, achter in de kofferbak rechts ook. Meer weet ik niet te vinden. De startmotor heb ik ook losgekoppeld, dynamo ook, maar hij blijf stroom onttrekken.
Bij de accu is er ook een blok zware zekeringen met een stuk of acht rode draden van verschillende dikte.
Die draden heb ik ook een voor een los gehad zonder succes. Alleen als ik de eerste en de laatste tegelijk los maak is het over, maar ik weet niet hoe ik verder moet handelen?
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je BMW 7-serie of stel zelf een nieuwe vraag.
Weet je zeker dat je alle zekeringen er uit hebt gehaald? Deze auto heeft op meerdere plekken een zekering kast.
Highwaybuild
speed28.395 km