BMW 3-Serie 1999: bandenmaat

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 1999

Mag je op een e46 voor, ook banden leggen met een breedte van 255?? of is 225 het maximale ivm doorveren en het raken van de wielkasten. Boekje geeft 225 aan.

Geplaatst door

Christian1701

1.000 km

al 22 jaar lid

Reacties

Christiaan
Pas-op met het breder monteren dan het boekje aangeeft.
De max breedte kan ook worden gelimiteerd door de breedte van je velg ..J en afhankelijk van de "e-maat" dacht ik (dit is een maat voor de afstand van de wielflens tot het midden van de velg)
De bandenhandel moet je op beide vragen een antwoord kunnen geven.

RRblade

120 km

Ik zou daar erg voorzichtig mee zijn, een e39 heeft ook een maximale breedte voor en ik meen dat dit 235 is, dan kan ik mij nauwelijks voorstellen dat je zonder pardon 255 op een e46 mag plaatsen, achterop is het een heel ander verhaal, daar zal het geen probleem moeten zijn.

djc

1.780 km

OK, bedankt voor de reactie. Ben er al achter. Voor is maximaal 225 en achter 255.

Christian1701Topicstarter

1.000 km

Wel onthouden dat di nie echt bevorderlijk is voor de Querlenkers enzo..
Sowieso al een sterk punt van de E46;)

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je BMW 3-serie of stel zelf een nieuwe vraag.