BMW 3-Serie: climate controle

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 1997, Brandstof: Benzine, Motorcode: 4 cyl

316 I bouwjaar 1997

de cilamte control is in zijn geheel uitgevallen, dus geen achterruit verwarming geen aanjager, enz.
Weet iemand een passende oplossing, Heb op marktplaats gekeken maar kan hierover niets vinden.
Met groet
Peter

Geplaatst door

pad

405 km

al 19 jaar lid

Reacties

Op marktplaats zul je dat ook niet vinden,heb je de zoekfunctie op het forum al eens geprobeerd ?

Gr Stefan

stefan84

86.660 km

ik heb de zoekfunctie gebruikt. Daarin staat dat er op marktplaats mensen bedrijven zijn die dit probleem tegen een redelijk bedrag oplossen. Heb ik niet kunnen vinden .Verder zijn er op de zoekfuctie de meeste problemen de kachel motor
Maar bij mijn (bmw ) is het display geheel dood en werkt er geen enkle functie.
Vr.Gr.
Peter

padTopicstarter

405 km

Probleem is opgelost heb de climatronic opgestuurd naar ACtronics kosten totaal 230 Euro

padTopicstarter

405 km

kijk eens aan..

Bedankt voor de feedback..

stefan84

86.660 km

230 euro? best veel geld! had je mischien beter bij de sloop kunnen kijken, of voor (ik meen) 300 euro een nieuwe bij BMW bestellen!

rickgilze

3.830 km

Beste Rick

Je heb gelijk als je zegt veel geld. Daarom ben ik begonnen met een vraag op dit forum. Je kunt de antwoorden lezen Daar werdt ik niet veel wijzer van.Vervolgens bij de omliggende slopers gevraagt, er was er niet een die iets had. Dan blijft er niet veel over, Dus bij a c geinformeerd, hier kreeg ik een prijs die 100 euro lager was , maar dat was ex b t w en vervoers kosten. Dit was ik vergeten te vragen
Het leed is geleden hij doet het goed dus niet meer over nadenken. Wel heb ik de oplossing en prijs op het forum gezet , om andere te informeren zodat ieder die dat wil eventueel naar een andere oplossing (goedkoper) kan zoeken.

Groet
peter

padTopicstarter

405 km

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je BMW 3-serie of stel zelf een nieuwe vraag.