auto
close

Word Nu Gratis Lid van Problemcar.nl! 🚗💡

👉 Waarom lid worden?

Klik hieronder en word vandaag nog GRATIS lid!

Gratis lid worden

BMW 5-Serie: e60 linkerparkeerlicht (led) brand niet volledig

Bouwjaar: 2003, Brandstof: Diesel, Motorcode: 3.0 d

beste vrienden,

ik wil even het volgende probleem aankaarten : wanneer ik mijn lichten aandoe krijg ik een melding op de display : linkerparkeerlicht uitgevallen. Ik heb vervolgens gekeken en zag dat de led lichten (oranje) bovenop de koplamp maar 2 stuks branden. De rest brand gewoon niet.

Mijn vraag : zijn die ledlichten apart te kope en kan deze led lichten vervangen worden en zo ja weet u een vertrouwd adres in de buurt van Utrecht ?


Aub help

Geplaatst door

bmwpowered +0

al 15 jaar lid

Reacties

hoi mj,

ik weet niet of we het over dezelfde lamp. het gaat om oranje led lichtjes. als je ernaar kijkt lijkt het net als of er 6 kleine led lampjes zijn. zit op de bovenzijkant van de koplamp zie foto.

bmwpowered +0

11 jaar

Volgens mij kun je die bij een vroege E60 niet apart vervangen..

gr Martin

GJBAutos +0
badge

11 jaar

hoi gjb auto,

betekent dit dan dat ik de koplamp unit moet vervangen ?

bmwpowered +0

11 jaar

Je kunt ze niet los krijgen maar ze worden er wel eens uitgefreesd. Je kunt dan de losse ledlampjes vervangen.

gr Martin

GJBAutos +0
badge

11 jaar

hoi,

weet je een adres van iemand die kan doen voor mij ?
ik vindt het namelijk doodzonde om een hele unit te vervangen

bmwpowered +0

11 jaar

Het is maar net wat goedkoper is....

Hans4040 +1600
badge vip badge

11 jaar

Lampen kosten op dit moment niet zoveel meer.
Denk dat dat goedkoper is dan.

pluto2013 +0

11 jaar

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je BMW 5-serie of stel zelf een nieuwe vraag.