👉 Waarom lid worden?
Klik hieronder en word vandaag nog GRATIS lid!
hey,
Ik heb een raar probleem met een 520D , al 2 x uitlaatgaskoeler (zit vooraan op motorblok om uitlaatgassen van de egr af te koelen) vervangen (dus derde al inc de eerste die stuk was gegaan) en blijkt weer door te zijn ( witte rook uit uitlaat )
Is al 2x ongeveer 3 maand goed geweest na vervangen van de koeler , en nu terug hetzelfde. Dacht eerste maal aan slechte koeler ontvange te hebben van bmw, maar 2x na elkaar ????
Iemand enige ervaring mee ? anders rijdt wagen perfect .Mischien te hoge waterdruk in koeler?
Mvg;
Stijn
is opgelost . Op de koeler zit een klein thermostaatje , en deze bleef dicht, dus er was geen circulatie in de koeler en daardoor ging ie dus steeds stuk .
ducske916
Bedankt voor de reactie, weer wat bijgeleerd.
grt
15 jaar
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je BMW 5-serie of stel zelf een nieuwe vraag.
Ik heb het nog niet gehoord maar ik heb wel een suggestie; misschien te hoge uitlaatdruk omdat de roetfilter te ver dicht zit, te veel korte stukjes gereden??????? Verder zou ik het ook niet weten.
grt
15 jaar