Weet iemand waar ik de betekenis van "eigen" BMW foutcodes kan opzoeken. Wij zitten hier namelijk met een 1 serie met een "volle bak" foutcodes :
C01D1 : EGR controle
C0A74 - gloeibougies
C0A79 - gloeibougies
Deze drie codes zijn niet te wissen.
De volgende codes die we kunnen wissen, maar onmiddellijk terugkomen als hij gedraaid heeft :
C0206 - lambda cilinderrij 1
C0BC1 - LMM
C0BB6 - LMM
C0BC6 - temp. sensor inlaat
C0BA1 - signaal temp. sensor inlaat
C0BDA - brandstofdrukregelaar.
Klachten van klant : hij start soms niet als hij alle "lichtjes" niet gewist heeft via zijn display.
Die meldingen zijn volgens hem : geen DTC, geen ABS, Service, .....
Brainbee kan hier niet goed mee overweg zoals ik al eerder vermeldde, hopelijk kunnen we beter verder met de Texa. Maar ondertussen zitten we te zoeken.
Batterij en laadstroom perfekt.
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je BMW 1-serie of stel zelf een nieuwe vraag.
Hmmmm...ik heb een paar dagen terug iets gezien...een soort module die je op een diagnost-stekker of plug kon plaatsen van de auto en het nam alle foutcodes op (je zou ook de foutcodes kunnen aflezen van dat ding) en met een UBS verbinding zou je via een programmatje dat bij dat ding hoort alles kunnen aflezen van de codes en wat die betekenen...ben ff vergeten waar ik dat zag...was wel op youtube.