BMW 520i: Hoog toerental

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 1989

Als ik de auto heb warmgereden en dan uitschakel en opnieuw start gaat hij rond de 2000 toeren lopen. De ene keer is het snel voorbij en de andere keer duurt het vrij lang. Wie weet wat het is.

Geplaatst door

DaveEnEelke

115 km

al 22 jaar lid

Reacties

Waarschijnlijk de koude start injector die te lang blijft sproeien. Dit kan doordat de motorelectronica niet helemaal fris meer is. Probeer eens om de accu af te koppelen en dan weer aan te koppelen en dan eens te starten.

Succes, Maarten

Maarten6799

845 km

We gaan het eventjes proberen, als het niet werkt hoor je het wel in ieder geval bedankt.

DaveEnEelkeTopicstarter

115 km

hoi
helaas is dat niet het probleem ik denk nu dat injector gewoon aan vervanging toe is me vriend zei dat tenminste wel een plus punt is nu dat de centrale deur vergrendeling weer werkt want die had de anwb eens uit geschakeld omdat me sluetel niet werkte en dus het allarm er op bleef staan en hij niet meer starte

DaveEnEelkeTopicstarter

115 km

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je BMW 5-serie of stel zelf een nieuwe vraag.