een klant komt bij mij met het probleem van onregelmatig draaien op stationair(op en neer gaan)de auto heeft dit bij belasting zoals aan het stuur draaien of ventilatie aanzetten.soms als hij wil vertrekken valt de wagen stil.in welke richting zal ik moeten zoeken,ik doe zelf veel volkswagen en ik wil deze mens toch wel voorthelpen.
bedankt voor je antwoord andreas maar,zit er wel een luchtmassameter op een 525TDS ? sorry he maar ik heb meer verstand van VW maar volgens mij zit er geen.
sorry andreas dat ik twijfel aan je antwoord,als je zeker bent dat er een luchtmassameter zit op een bmw525tds van 1993 dan laat ik die klant(familievriend)terug komen want ik zat heel januarie volgeboekt om er degelijk naar te kijken.graag had ik nog een antwoord op deze vraag.
als het een 93 is dan is de kans inderdaad groot dat deze geen luchtmassa meter heeft. ik ben uit gegaan van een: E34 525tds.
en dan kom ik ook geen luchtmassa meter tegen..
mn excusus daarvoor.. ben net een beetje te voorbartig geweest.. heb wel gezocht op een 525tds, maar een ander model..
dat is jammer,nou kan ik verder gaan zoeken.ik heb hem eens laten uitlezen en er waren geen fouten.koppijn krijg ik ervan want ik wil niet aan het slechtste denken zoals de pomp of de distributieketting te slap.als jij nog een gedacht hebt is je reaktie welkom.alleen weet je minder dan met twee
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je BMW 5-serie of stel zelf een nieuwe vraag.
525tds probleem met stationair bij belasting,als je op stationair de koppeling op laat komen totdat er grip is krijg je een dip in het stationair toerental dit betekent dat het een keer springt ook als ik de verwarming of de lichten aanzet gebeurt dit,soms als je weg wil rijden valt daardoor het voertuig ook stil.
vier gemeentenTopicstarter build
speed180 km