Hoi,
Ik zit met het volgende probleem namelijk de auto start goed alleen de motor wil niet op gang komen ,al geef je gas het lijkt alsof de motor in noodloop is. Ik vermoed dat het de luchtmassa meter is of de krukas of nokkenas positie sensor.veel weet ik niet van deze auto's maar wil graag eerst advies van jullie voor ik ga losmaken. Ok alvast bedank.
Mvg,
Serwan.
Oke als je er 100% zeker van bent dat dat het is moet je dat doen! Je kunt ook even langs een garage rijden en vragen of ze hem even kunnen uitlezen, dan weet je zeker waar het probleem zich bevind.
[quote=serwan]hey Bas het probleem is opgelost , het was toch de luchtmassa meter oke nog bedank voor je advies.[/quote]
Mooi zo!
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je BMW 5-serie of stel zelf een nieuwe vraag.
Eerst maar eens je storingsgeheugen uitlezen, en dan verder kijken..... ipv zomaar onderdelen vervangen
Bas_petietbuild
speed3.865 km