BMW 5-Serie: rook via ventilatie roosters als auto stationair draait 525d 200

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 2006, Brandstof: Diesel, Motorcode: 525d

rook via ventilatie roosters als auto stationair draait, als ik weer rij heb ik geen last
vanavond alles schoon gespoten lucht werd eerst minder maar naar 15 minuten kwam het terug , het stinkt naar verbrande uitlaatgassen ,kan zelf geen probleem vinden maar de motor stinkt het ergst aan de turbo zijde.

[url=http://postimg.org/image/euajnrvv1/][img]http://s14.postimg.org/euajnrvv1/0009649...[/img][/url]

Geplaatst door

act-putten

55 km

al 17 jaar lid

Reacties

Zelf al iets ondernomen , in de richting van , motorkap open enz. ?
Doet hij het met airco aan of maakt dat niet uit .
Waar stinkt het naar ?
En anders maar niet stil gaan staan , want de info is wel erg beperkt.

kaleido 1

158.565 km

[quote=act-putten]rook via ventilatie roosters als auto stationair draait, als ik weer rij heb ik geen last
vanavond alles schoon gespoten lucht werd eerst minder maar naar 15 minuten kwam het terug , het stinkt naar verbrande uitlaatgassen ,kan zelf geen probleem vinden maar de motor stinkt het ergst aan de turbo zijde.

[url=http://postimg.org/image/euajnrvv1/][url]http://s14.postimg.org/euajnrvv1/0009649...[/url][/url][/quote]

act-puttenTopicstarter

55 km

uitlaat spruitstuk controleren willen nog wel eens scheuren.

gr Martin

GJBAutos

11.315 km

Waarschijnlijk het uitlaatspruitstuk zoals GJB Autos al melde, ik heb dit probleem ook gehad en heb het uitlaatspruitstuk laten vervangen en het probleem was weg. De garage had deze lekkage gevonden, was een hele klus men kan er namelijk moeilijk bij.
Start de motor maar eens en doe de kap maar open dan zal je wel het ruiken.
Dit is ook weer een kwaaltje die rond de 200 duizend km voorkomt.

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je BMW 5-serie of stel zelf een nieuwe vraag.